Girişimcilik Ekosisteminin Desteklenmesi Teknik Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), 2024 yılı bütçesinden finanse edilmek üzere kamu kurum ve kuruluşları ile kar amacı güden kurum ve kuruluşlar için “2024 yılı Girişimcilik Ekosisteminin Desteklenmesi Teknik Destek Programını” 01/03/2024 tarihi itibariyle başvuruya açmıştır.

Bu program kapsamında Ajansımız tarafından 2024-2026 yıllarında uygulanan Girişimcilik Ekosisteminin Desteklenmesi Sonuç Odaklı Programının genel ve özel amaçlarına doğrudan katkı sağlayacak alanlarda sunulacak başvurular desteklenebilecektir. Bu doğrultuda projelerin aşağıda belirtilen önceliklerden en az biriyle doğrudan ilgili olması gerekmektedir.

Öncelik-1: Teknoloji Odaklı ve Yenilikçi Girişimcilik Ekosisteminin Desteklenmesi

Öncelik-2: Kadınlar Öncelikli Olmak Üzere Yeni Girişimcilere Yönelik Finansal Modellerin Geliştirilmesi ve Mentörlük Faaliyetlerinin Desteklenmesi   

Bu çerçevede program ile ilgili paydaşların bilgilendirilmesi ve örnek proje hazırlığı konusunda destek olmak amacı ile 3 Nisan 2024 Çarşamba Günü Saat 10.30’da çevrim içi Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir.

Toplantıya katılmak için kayıt yapılması gerekmektedir.

Kayıt sırasında belirtilen e-posta adresine toplantı bağlantı linki gelecektir.

Kayıt için tıklayınız.  

 

Kayıt işlemini tamamlamanızın ardından, toplantı katılım bilgilerinin yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız.

Program ile ilgili sorularınızı gegb@oka.org.tr adresine iletebilir veya 0 362 431 24 00 nolu telefondan Ajansımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..