Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Teknik Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), 2024 yılı bütçesinden finanse edilmek üzere kamu kurum ve kuruluşları ile kar amacı güden kurum ve kuruluşlar için 2024 Yılı Turizmin Geliştirilmesi Teknik Destek Programını 01/03/2024 tarihi itibariyle başvuruya açmıştır.

Bu program kapsamında Ajansımız tarafından 2024-2026 yıllarında uygulanan Kültür ve Doğa Turizmi Ekseninde Şehirlerin Markalaşması Sonuç Odaklı Programının genel ve özel amaçlarına katkı sağlayacak başvurular desteklenebilecektir. Bu doğrultuda projelerin aşağıda belirtilen önceliklerden en az biriyle doğrudan ilgili olması gerekmektedir. Aynı konuda/alanlarda teknik destek almak isteyen kurumların ortaklıklar kurarak yaptıkları başvurular öncelikli olarak desteklenecektir.

Öncelik-1: Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri sektöründeki işletmelerin teknik ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesi,

Öncelik-2: Kültür ve Doğa Turizmi alanı ile ilgili kamu kurumları, kooperatifler ve sivil toplum kuruluşlarının kurumsal kapasitesinin geliştirilmesi

Öncelik-3: Kültür ve Doğa Turizmi alanı ile ilgili proje portföyünün geliştirilmesi

Bu çerçevede program ile ilgili paydaşların bilgilendirilmesi ve örnek proje hazırlığı konusunda destek olmak amacı ile 20 Mart 2024 Çarşamba Günü Saat 10.00’da çevrimiçi bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Toplantıya katılmak için kayıt yapılması gerekmektedir.

Kayıt için tıklayınız.

Toplantıya katılmak için tıklayınız. 

Program ile ilgili sorularınızı marka@oka.org.tr adresine iletebilir veya 0 362 431 24 00 nolu telefondan Ajansımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..